Skip to main content

WYMIANY

W przypadku chęci wymiany produktu na inny rozmiar lub kolor prosimy pobrać poniższy formularz wymiany. Następnie wypełniony formularz należy wysłać wraz z produktem na poniższy adres (koszt przesyłki pokrywa kupujący – nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem).

Produkt można wymienić na inny rozmiar lub kolor, jeśli w danym momencie będzie dostępny. Wymiany można dokonać do 14 dni od dnia otrzymania zakupionego produktu. W formularzu wymiany prosimy wypełnić jaki produkt Państwo odsyłają czyli jaki chcą Państwo wymienić, a następnie prosimy wypełnić pole na jaki produkt ma zostać dokonana wymiana. Produkt do wymiany prosimy odesłać na poniższy adres. Prosimy starannie zapakować produkt wraz ze wszystkimi elementami do produktu czyli opakowanie, folia i metki. Koszt odesłania produktu do wymiany pokrywa kupujący dowolną formą przesyłki natomiast przesyłkę zwrotną wysyłamy za darmo .
(nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem).

Wymiany towaru można wykonać jedynie w ramach tego samego modelu. W przypadku chęci wymiany na inny model, należy wykonać zwrot towaru i złożyć nowe zamówienie.

KM FASHION KRZYSZTOF NAWROCKI
95-060 Brzeziny ul. Małczewska 45

Z DOPISKIEM INMENSO WRAZ Z DOWODEM ZAKUPU I WYPEŁNIONYM FORMULARZEM WYMIANY

formularz do pobrania

Informujemy, że nie przyjmujemy paczek za pobraniem. Nie odbieramy paczek ze zwrotami towarów ze skrytek InPost. Towar należy starannie zapakować, aby uchronić go przed uszkodzeniem w trakcie transportu. Zwracany towar powinien być w firmowym opakowaniu producenta. Szczególne zastosowanie ma to do zwrotu koszul, które ze względu na swoją szczególną specyfikę powinny być w woreczkach foliowych wraz z elementami usztywniającymi i spinającymi. W przypadku braku etykiety, firmowego opakowania producenta i jego elementów dodatkowych zgodnie z nową dyrektywą unijną sklep może obciążyć klienta kosztami
w/w braków.

ZWROTY

Jak wygląda zwrot?

1. Jest 14 dni na odstąpienie od umowy kupna
2. Klient odsyła paczkę na swój koszt wraz z paragonem oraz formularzem, który można pobrać klikając TUTAJ
3. Paczka nie musi być odsyłana w oryginalnym kartonie
4. Produkt nie może nosić śladów użytkowania- musi mieć metki itp.
5. Pieniądze zwracamy na ten san numer konta z którego otrzymałyśmy płatność (w przypadku wysyłki za pobraniem należy podać nr konta w formularzu zwrotu).
6. Adres do wysyłki:
ul. Małczewska 45
Brzeziny, 95-060

Jak tylko paczka dotrze do nas i zostanie sprawdzona, zwrócimy Ci pieniądze. Zwrot pieniędzy zajmuje maksymalnie 14 dni, a forma zwrotu zależy od metody płatności wybranej podczas składania zamówienia:
płatność za pobraniem- zwrot pieniędzy na konto podane podczas procedury zwrotu
szybkie płatności – kwota zostanie przelana przy pomocy serwisu przelewy24  na konto z którego wykonana była płatność
płatność kartą kredytową – zwrot pieniędzy na konto karty kredytowej

REKLAMACJE

Jak wygląda reklamacja?

Jeżeli Reklamowany towar posiada wadę lub jest niezgodny z zamówieniem, należy odesłać wraz z wypełnionym formularzem wymiany, zwrotu lub, jeśli wada nie wymaga wysyłki towaru, przesłanie zdjęcia wady wraz z jej opisem na adres kontakt@inmenso.pl. W wiadomości należy również podać datę zawarcia umowy kupna oraz numer zamówienia

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty odbioru przez nas paczki.